main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noormeeste esikolmik. golf.ee

Ralf Johan Kivi tuli rajamängus Eesti noortemeistriks

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
31.07.2023
07:43

Sel nädalavahetusel peeti Pärnu kahel väljakul noorte rajamängu meistrivõistlused. Noormeeste võitjateks krooniti Ralf Johan Kivi (Niitvälja Golfiklubi).

Noormeestes asus tiitlit jahtima 15 mängijat ning finaal kujunes kahe Niitvälja mängija duelliks. Peale jäi sel korral noorem Ralf Johan Kivi, kes alistas Markus Varjuni 4&3. Pronksi võitis teisel lisarajal Rauno Pikk (Estonian Golf & Country Club), kes alistas Robin Udodovi (Niitvälja Golfiklubi). Hommikuses poolfinaalis sai Markus Varjun esimesel rajal hakkama harukordse albatrossiga (teine löök 160m pealt, raud7), mis on Pärnu Bay Golf Linksis teadaolevalt teine.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.