main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ralf Johan Kivi. golf.ee

Ralf Johan Kivi. golf.ee

Ralf Johan Kivi mängib Euroopa meistrivõistlustel

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
03.07.2021
10:06

Estonian Golf & Country Club võõrustab algaval nädalal kahtesid Euroopa meistrivõistlusi golfis.

Võistlustulle asuvad II divisjoni meeste võistkonnad ja kuni 18-aastaste noormeeste võistkonnad. Noormeeste turniiri tiitlit asuvad püüdma koguni 11 võistkonda. Võistlus algab kolmapäeval ning parimad selguvad laupäeval.

Mõlema võistluse kolm parimat kindlustavad edasipääsu järgmiseks suveks I divisjoni võistlusele, kus mängimas 16 võistkonda.

Noormeeste kuni 18-aastaste võistkond esineb aga koosseisus: Henry Mägi, Ralf Johan Kivi, Rauno Pikk, Richard Teder, Robin Udodov, Ruut Kangust ja treener Egeti Liiv.

Noormeeste U18 turniiri koosseis on aga järgmine: Belgia, Eesti, Island, Läti, Leedu, Norra, Poola, Slovakkia, Sloveenia, Soome ja Ungari.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.