main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Koondis. golf.ee

Koondis. golf.ee

Ralf Johan Kivi koondisega neljas

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
11.07.2021
10:07

Estonian Golf & Country Clubis toimunud Euroopa meistrivõistlustel saavutas Eesti kuni 18-aastaste noormeeste golfikoondis, mille kapten oli Ralf Johan Kivi neljanda koha.

Noormeeste turniiri tiitlit asuvad püüdma koguni 11 võistkonda. Eesti koondis näitas avapäeval südikat esitust ning püsis viiendal kohal. Eesti meeskonna avapäeva kogutulem oli aga +14 ning see tähendas, et teisest kohast lahutas vaid 5 lööki. Esinelik: Soome (+4), Sloveenia (+9), Norra (+10), Belgia (+13). Meie lähimateks jälitajateks on Slovakkia (+19) ja Island ning Poola mõlemad sama tulemusega (+23). Ralf Johan Kivi sai kirja +5.

Järgmist päeva alustasid Eesti poisid teadmisega, et mööduda tuleb Belgiast, et saada vähemalt neljas ja poolfinaali koht. Noormehed realiseerisid selle võimaluse suurepäraselt ning kogutulem +33 tähendas vaid ühelöögilist mahajäämist kolmanda positsiooni hõivanud Sloveenia tiimist.

Esimene asetus seega Soomele (+16), teise positsiooni hõivas Norra (+27). Slovakkia jäi maha meist kolme löögiga. Läti lõpetas löögimängu osa 10. kohaga ja Leedu oli viimane ehk 11. Meeskonna kapten Ralf Johan Kivi sai kirja par-i ning kokku +5 (77, 72).

Koondis pidi tunnistama aga Sloveenia nappi 4:3 paremust. Võidupunktid individuaalsetes matšides tõid Richard Teder ja Ralf Johan Kivi. Napi kaotuse pidi vastu võtma viimasel griinil Rauno Pikk. Võita ei õnnestunud ka Ruut Kangustil ja Robin Udodovil. Võistkonda kuulus veel Henry Mägi ja võistkonna treeneriks oli Egeti Liiv. Kuldmedalid kuuluvad Soomele, kes alistas finaalis kindlalt Norra 5,5:1,5.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.