Rakvere mehed serveerisid TTÜ vastu üllatuse

Kategooriad: Võrkpall
27.02.2015
08:55

Meeste võrkpalli Schenkeri liiga veerandfinaalide avalahingud pakkusid kohe suurüllatuse, kui Rakvere Võrkpalliklubi alistas kodupubliku ees põhiturniiri võitnud TTÜ 3:1 (22, 23, -12, 16), vahendab volley.ee.

Schenkeri liigas kaotas TTÜ viimati 26. oktoobril Pärnule. Lääne-Virumaa meeskond ei lasknud ennast aga TTÜ võimsast seeriast häirida. Rakvere kapten Andris Õunpuu: „Tahtsime rohkem ja lisaks rünnakule toimis ka kaitse.” Rakverele tõi Karlis Mesila 10, TTÜ-le Siim Ennemuist 6 ja Mihkel Tanila 4 punkti.

Võiduta jäi ka põhiturniiri teisena lõpetanud Tallinna Selver. Poliurs/Ozolnieki oli koduväljakul parem 3:2 (-17, 21, -22, 20, 14). Helar Jalg tõi 12 punkti.

Veerandfinaali avamängudes suutis ainsana põhiturniiril saadud kõrgemat kohta kaitsta Pärnu Võrkpalliklubi, kes naaseb Lätist kindla 3:0 (22, 14, 17) võiduga VK Biolars/Jelgava üle. Võitjate edukaim oli kuraditosina punktiga Timo Tammemaa. Neist seitse kogus ta blokis.

Veerandfinaalide teised kohtumised toimuvad laupäeval.