main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rain Kilumets võttis tiitli tagasi. Alver Kivi

Rain Kilumets võttis tiitli tagasi. Alver Kivi

Rain Kilumets võitis kiirmale meistritiitli tagasi

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
25.03.2019
16:28

Lõpule jõudsid maakonna meistrivõistlused kiirmales. Seitsme kuu jooksul mängiti 9 osavõistlust, millest igal osavõtjal läks arvesse viis paremat tulemust.

Kui möödunud aastal pidi kümmekond aastat maakonna parima kiirmaletaja tiitlit omanud Rain Kilumets jääma napilt alla soomlasele Ilkka Mustonenile, siis sel hooajal suutis ta oma paremust veenvalt tõestada ja meistritiitli tagasi võita.

Ilkka Mustoneni tõsiseks konkurendiks kujunes üllatuslikult hoopis ainus osalenud naismaletaja Milde Burkova, keda tal õnnestus edestada alles viimase turniiri lõpuvoorus saavutatud võiduga. Sellega teenis ta hõbemedali nagu veidi varem välkmales. Milde Burkovale kuulus pronks.

Vähemalt viiel turniiril osalenud paremad mängijad reastusid keskmise võiduprotsendi järgi: 1. Rain Kilumets 86,2; 2. Ilkka Mustonen 77,3; 3. Milde Burkova 76,2; 4. Martin Kallas 72, 5. Jaak Turja 62,6; 6. Ülo Tuulik 55,7; 7. Arvo Kallas 43,7.

Juuno Jalakas

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.