main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rain Kilumets on teist korda tavamale meister

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
23.08.2021
09:26

Reedest pühapäevani mängiti Saare maakonna meistrivõistlusi tavamales, ajakontrolliga 90 minutit kummalegi vastasele, iga tehtud käigu eest lisandus 30 sekundit.

Osalejaid oli sel aastal kuus ning arvatavateks esikoha nõudlejateks võis pidada eelmise aasta meistrit Martin Kallast, kiirmale viimaste aastakümnete suverääni Rain Kilumetsa ja käesoleva aasta välkmale tšempionit Ilkka Mustoneni.

Teist korda tõusis 4,5 punktiga tavamale maakonna meistriks Rain Kilumets, esimest korda juhtus see aastal 1990 ehk 31 aastat tagasi. Hõbemedali sai kaela Martin Kallas, pronksi Ilkka Mustonen, mõlemad teenisid 3,5 punkti, kuid Kallasele andis eelise võit omavahelises partiis.

Ainsa koolinoorena osalenud Raul Seppel võitis ilusa survemänguga Olev Kiirendi. Seppel näitas korralikku mängu ka kahes järgmises voorus, kus ta pidanuks vankrilõppmängudes nii Kallase kui Mustoneni vastu vähemalt kaks viiki saama, kuid vähesed kogemused ei lubanud tal sel korral viiendast kohast kõrgemale tõusta. Küll oli silmaga nähtav, et noormehe tase on viimasel aastal paranenud.

Meie Maa

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.