main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim pundis. Yago Urrutia

Mihkel Räim pundis. Yago Urrutia

Räim ja Lauk alustasid ZLM Touri

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
09.06.2022
07:00

Hollandis alanud ZLM Touri esimesel 100 km pikkusel etapil said peagrupis lõpetanud Burgos-BH rattur Mihkel Räim 35. ja Bingoal Pauwels Sauces WB rattur Karl Patrick Lauk 50. koha.

„Väga ei mõista, miks korraldajad sellist pulli teevad, et etapp algab õhtul kell 19 ja pikkuseks 100 km,“ vahendas Mihkel Räim. „Proloogist ja TT-st saaksin veel aru, aga 100km… pikkus võinuks olla 50 km ja tulemus oleks sama. Terve päev passid tühja ja siis jõuad alles 22:00 hotelli. Igatahes tingimused kõikidele samad, kuid õhku jäid küsimärgid.“

Mihkel Räime hinnangul oli ring meisterdatud hollandlastele kohaselt – kitsad teed, parem-vasak, ohutussaared kahte lehte jne. Turvalisus jättis ka veidi soovida, eriti lühikesel ringil võiks ju olla piisavalt turvajaid. Samuti polnud viimane kilomeeter väga turvaline, arvestades seda, et tegu 2.1 Pro sõiduga ja tuuri korraldatakse väga pikka aega.

„Tiim aitas mind täna üsna hästi, isegi võiks öelda, et selle hooaja parim toetus nende poolt. Finiš läks tuksi, kuna kaotasin oma lahtivedaja ära ca 1,5 km enne lõppu, sain peaaegu tagasi tema tuulde, aga seis pundis oli väga kaootiline ja ohtlik. Ei saanud päris sinna, kuhu soovinuksin ja karjusin raadiosse tiimikaaslasele, et peab ise finišit tegema,“ selgitas Räim.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.