main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raigo Kuusnõmm koos oma treeneri ja õpetaja Ott Kiivikasega. Erakogu

Raigo Kuusnõmm koos oma treeneri ja õpetaja Ott Kiivikasega. Erakogu

Raigo Kuusnõmm Rootsis teine

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
17.04.2016
18:25

Laupäeval toimus Rootsis Malmös mainekas kulturismi- ja fitnessivõistlus Sweden Grand Prix, kus Raigo Kuusnõmm saavutas teise koha.

Kulturismis võitis Raigo Kuusnõmm (Sparta Spordiklubi) klassis -80 kg hõbeda nagu eelmiselgi aastal.  „Võistlustega olen väga rahul,“  tunnistas hooaja avavõistluse teinud Raigo Kuusnõmm, lisades, et seis on hea, aga selge, et tuleb veel vormi parandada. Selleks on kolm nädalat aega.

Järgmised võistlused on Raigo Kuusnõmmel 24. aprillil Lätis, siis Eesti karikavõistlused ja Balti matš ning Euroopa meistrivõistlused. „Seis tundub hea ja töö käib täie hooga edasi,“ lausus Kuusnõmm.

Rannafitnessis võistles 2015. aastal Eesti karikavõistlustel Men’s Physique +178 cm kategoorias teise koha saavutanud Hans Hiiuväin (Fittest klubi), kes sellel võistlusel jõudis poolfinaali.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.