main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raigo Kuusnõmm pärast edukat võistlust. Erakogu

Raigo Kuusnõmm pärast edukat võistlust. Erakogu

Raigo Kuusnõmm maailma edetabelis 11. kohal

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
30.09.2018
09:44

Kui Ott Kiivikas on tõusnud kulturismis maailma edetabeli absoluutseks liidriks, siis kevadel kuues olnud Raigo Kuusnõmm on praegu 11. kohal, kuna pole sügisel võistelnud.

“Kindlasti püsiksin top10, kui kaasa teeksin selle hooaja,” rääkis Raigo Kuusnõmm. “Aga olla juba top20 sees on väga tugev saavutus. Eks ta on seotud siiski ka kvantiteediga, et käid rohkem kohal nendel võistlustel, mis arvesse lähevad ja saad punkte.  Minul on seal punktid korjatud näiteks kolme võistlusega, aga samas Otil peaks olema kuus võistlust juba arvestuses.”

Raigo Kuusnõmme sõnul eeldab hea edetabelikoht, et sportlane saavutab nendel võistlustel ka finaali väärilise koha, et punkte korjata. Esimeseks tulebki see, kes on aasta jooksul igal pool hästi esinenud.  Selleks ei peagi ühtegi võistlust võitma vaid võib ollagi teine või kolmas.  Aasta lõpus saavad top10-sse kuuluvad mehed rahalised auhinnad ja lisaks saavad esikümne sportlased eliitpro divisjoni edasi minna.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.