main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raigo Kuusnõmm võistlemas. Erakogu

Raigo Kuusnõmm võistlemas. Erakogu

Raigo Kuusnõmm Leedus kolmas

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
16.04.2018
16:53

Leedus toimunud kulturismivõistlusel Galinta Cup saavutas Raigo Kuusnõmm kolmanda koha.

„See oli minule nii õelda kontrollvõistlus enne Eesti karikavõistlusi, mis järgmisel nädalavahetusel toimuvad,“ rääkis Raigo Kuusnõmm. „Galinta Cup ise oli kommertsturniir. Kuna Leedus on selle ala harrastajaid väga palju, siis seal  korraldatakse neid turniire palju rohkem. Tase oli kõrge  ja kolmas koht oli selles seltskonnas igati üle ootuste.“

Raigo Kuusnõmm rääkis, et kuna ta ei ole vahepeal paar aastat võistelnud, siis on esimene võistlus alati väga raske ka füüsiliselt ja poseerimises tuleb palju vigu sisse. Aga eelkõige sai ta sealt hea emotsiooni ja tagasiside, et liigub õiges suunas, kui arvestada  eelseisvaid Euroopa meistrivõistlusi, milleni on veel kolm nädalat aega.  Sinna vahele mahub veel üks võistlus Eestis ja samuti ka Läti lahtised meistrivõistlused.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.