main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raigo Kuusnõmm areenil. Jüri Kartul

Raigo Kuusnõmm areenil. Jüri Kartul

Raigo Kuusnõmm kümne parema hulka ei jõudnud

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
10.11.2019
16:28

Araabia Ühendemiraatides Fujairah’s toimunud kulturismi maailmameistrivõistlustel värskelt Eesti parima tiitli saanud Raigo Kuusnõmm kümne parema hulka ei jõudnud.

Raigo Kuusnõmme kategoorias mehed -80 kg oli võistlemas 28 meest, kellest koos temaga oli kokku kuus eurooplast. Saarlasele jäi tihedas konkurentsis poolfinaali uks seekord suletuks. “Sel aastal oli tase enneolematult kõrge,” märkis atleet.

“Tekkis olukord, kus enda parima vormi juures, mis kunagi tehtud ei saavuta ma head kohta. Paraku on aastad erinevad ja nüüd tuleb väike puhkus ja siis mõtleb, mis sihi edasiseks seab.

Ei oleks seekord osanud midagi teisiti teha.”

Raigo Kuusnõmm ütles, et ega ka madalamas kategoorias -75 kg, kus ta Euroopaski võistles oleks vähem osalejaid olnud. “Seal oli 29 meest rivis ja järgmises -85 kg meeste seas oli 37 meest korraga laval. Sellisest rivist on väga keeruline silma torgata. Tase oli väga ühtlane ja oli näha, et kõik olid seekord vormi saanud,” tõdes ta.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.