main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raigo Kuusnõmm võistlusareenil. Jüri Kartul

Raigo Kuusnõmm võistlusareenil. Jüri Kartul

Raigo Kuusnõmm hõivas Ott Kiivikase trooni

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
03.11.2019
16:15

Tartu Ülikooli spordihoones toimunud Eesti meistrivõistlustel kulturismis ja bikiinifitnessis tõusis ala kauaaegse valitseja Ott Kiivikase asemel troonile Raigo Kuusnõmm.

“Tegu on mulle väga olulise saavutuse ja tähtsa kordaminekuga,” ütles Raigo Kuusnõmm. “See on ajalooline hetk, sest 20 aastat on sellel troonil olnud üks mees ja see on Ott Kiivikas. Olen esimene, kes peale Otti selle võidu saavutas, olen olnud kogu aeg teine ja seepärast oli tegu ka põhimõttelise küsimusega.”

Raigo Kuusnõmm ütles, et võistles pingevabalt ja eesmärk oli ainult võit. “Oleks soovinud, et konkurents oleks olnud tihedam, aga minu kaalukategoorias kahjuks palju mehi pole kuna tegu on raske ja keerulise alaga,” märkis ta.

Nädala pärast võistleb Raigo Kuusnõmm juba Dubais toimuvatel maailmameistrivõistlustel ja seepärast on mees enda hinnangul juba tippvormile lähedal. “Ega siin reservi palju enam pole, suhteliselt ideaalne,” leidis ta. “Aga nädalaga on võimalik veel kindlasti palju ära teha. Selles staadiumis, kus keharasvaprotsent on niigi madal, siis iga maha tulev gramm muudab pilti palju.”

Eelmisel aastal Euroopa meistriks kroonitud Raigo Kuusnõmm asub Dubais võistlema aste raskemas kaalus ehk kuni 80 kg. Seni on tal maailmameistrivõistlustelt kirjas 9. koht ja nüüd on minimaalseks eesmärgiks pääs finaali ehk kuue hulka. “Annan endale aru, et kõike peab võtma samm-sammult ja suhtuma asjasse reaalselt,” lausus värske Eesti meister.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.