main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raigo Kuusnõmm. Eastlabs

Raigo Kuusnõmm. Eastlabs

Raigo Kuusnõmm Eesti meistrivõistlustel hõbedal

Kategooriad: Kulturism
Autor: Alver Kivi
01.11.2015
09:40

31. oktoobril peeti Salme Kultuurikeskuses Eesti meistrivõistlused kulturismis, kus absoluutarvestuses võitis hõbemedali Raigo Kuusnõmm, kes tunnistas vaid 17. korda Eesti absoluutseks meistriks tulnud Ott Kiivikase paremust.

„Võistlus oli sada protsenti edukas,“ tunnistas maailmameistrivõistlusteks valmistuv Raigo Kuusnõmm, lisades, et vormis on vajalik edasiminek toimunud.  „MM-ile sõiduks on enesekindlus olemas.  Suuri ootusi ei sea, kuna seal on oodata kuni 30 mehelist vastasseisu. Esimest korda MMil saab näha kuidas seis on. Sõidame Hispaaniasse juba kolmapäeval, võistlused on laupäeval. Vormi tahan saada veidi veel paremaks ja  siis olen 110 protsenti endast andnud.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.