main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Siim Saat Kapakrossil. Motostart-photography

Siim Saat Kapakrossil. Motostart-photography

Quadisõitjad Kapakrossil

Kategooriad: Motosport
Autor: Alver Kivi
26.09.2016
08:50

Laupäeval, toimus Kohilas igaastane Kapakross, kus hommikul sõitsid lapsed ja pärast toimus suurte võistlusklassidele 60 minutiline kestvuskross 3 km pikkusel rajal.

Saaremaa noortest sõitjatest olid kohal kõige väiksemad Ian Vares ja Kedor Kohu, samuti Henry End ja Siim Saat. Kuna kõik lapsed – noored sõitsid ühes klassis ja tegid tublit sõitu, siis autasustati ka kõiki karikatega.

Äsja 14 aastaseks saanud Siim Saat osales üliedukalt ka kestvuskrossil, kus võisteldes enamjaolt täiskasvanutega saavutas Quad 200 klassi masinaga sõites üldarvestuse teise koha, üllatades sellega nii ennast kui teisi.

MC Saaremoto

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.