main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jahid merel. Piret Salmistu

Jahid merel. Piret Salmistu

Purjetamisliiga esimeselt etapilt kolmas koht

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
26.06.2020
09:24

Eesti Purjetamise Liiga / Estonian Sailing League I etapil osales kaks Saaremaa Merispordi Seltsi (SMS) võistkonda annab klubi teada.

Võistlus toimus jaanipäeva eelsel nädalavahetusel 20.-21.06. Ilm oli võistluseks suurepärane, teisel päeval oli Lennusadamas mingiks hetkeks keskmiselt juba üle 20 sõlme ja puhanguti ca 25 m/s.

Kahepäevase võistluse tulemusena sai kolmanda koha Saaremaa Merispordi Seltsi noorte meeskond koosseisus kapten Joosep Laus, meeskonnas Bo Aaron Kooser, Karl Lember ja Tobias Reiter. SMS tavameeskond (kapten Risto Riim, meeskonnas Erki Riim, Tõnis Juursalu, Juhan Kolk) oli üheksa võistkonna konkurentsis kuues.

Liiga purjetamises osalevad tiimid purjetavad ühte tüüpi ehk one design paatidel ning iga 12-15 minutit kestva vastutuule-allatuule rajal purjetatava võistlussõidu järel vahetavad meeskonnad paate – nii on kõigil meeskondadel võrdsed võimalused kui ka alused kipuvad erinevas tehnilises seisus olema.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.