main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Purjetajad võistlesid Pärnus

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
14.06.2022
09:50

Pärnus toimusid Eesti karikavõistlused purjetamises ehk Pärnu Purjetamisnädal. Sõideti ILCA6, ja ILCA7 ja RS Aero klassides.

Esimese päeva ilmaolud purjetamist ei soosinud, seda just tuule vähesuse tõttu. Ka teise päeva hommik ei olnud paljulubav ja start lükkus kahe tunni võrra edasi, kuid siiski peale lõunat tuul tuli ja võistluspäev peeti ideaalsetes tingimustes ära. Kolmandal päeval oli nii tuult kui ka lainet.

RS Aerode puhul oli seekord parim Jaak Jõgi (Hara Seilamise Selts), temale järgnes Liina Kolk (Saaremaa Merispordi Selts) ning auväärsele kolmandale kohale tuli Ants Haavel (HSS), 5. koht Risto Riim ja 9. koht Andres Haavel.

Klubi teised tulemused ILCA6 (38 võistlejat): 10. Georg Paomees, 20.  Meribel Vahstein, 21. Olger Hannes Mets. ILCA7 (18 võistlejat): 11. koht Silver Vahstein

Järgmine EKV etapp on juba eeloleval nädalavahetusel Hiiumaal, Kärdla Race, kus sõidetakse Optimist, Zoom8 ja ILCA6 klassides.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.