main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Purjetajad MM-il medalitel

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
16.08.2021
08:15

Eestis sõidetud avamerepurjetamise maailmameistrivõistlustel jõudsid paremate hulka ka Saaremaa Merispordi Seltsi esindajad.

B-klassis sai teise koha Katariina II (kapten Aivar Tuulberg), kelle meeskonnas oli Gevin Grass ja Jaan Akkermann. C-klassis sai teise koha Sugar III, meeskonnas Siim Ots.

Saaremaa Merispordi Seltsi jahtides tegi parima tulemuse Evelyn III, kes saavutas C-klassis 12. koha. Meeskonnas – kapten Keith Luur, Kristen Pugi, Marko Saarlaid, Koit Leemet, Karl Lember, Joosep Laus, Karsten Holter

Katarina Jee saavutas 21. koha. Meeskonnas – kapten Mart Tamm, Tanel Peeters, Madis Tamm, Tanel Tamm, Priit Riim, Risto Leedo, Peeter Kaju.

Cassandra saavutas 30. koha. Meeskonnas – kapten Ott Hakkaja, Birgit Arro, Martin Sarap, Hendrik Hindov, Ingrid Põldroos, Alar Volmer, Marko Mets

Sugari rooli keeras SMS liige Risto Riim (C-klass 11. koht)

Jazz Sailing Team meeskonda kuulusid kolm SMS liiget – Rait Riim, Siim Viljakainen, Tarmo End (C klass 15. koht)

Clean Energy Sailing Team meeskonda kuulus SMS liige Karl Kolk (B klass 8. koht)

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.