main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Toomas Jasmon tänab oma mängijaid. Gertrud Alatare/volley.ee

Toomas Jasmon tänab oma mängijaid. Gertrud Alatare/volley.ee

Pulk ja Jasmin jäid medalita

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.03.2023
17:23

Pärnu Võrkpalliklubi ja Daugavpilsi Ülikool/Ezerzeme vahelisest Balti liiga pronksikohtumisest väljus 3:1 (22:25, 25:21, 25:19, 26:24) võiduga Läti klubi. Seega pärnakate peatreener Toomas Jasmin ja diagonaalründaja Hindrek Pulk seekord medalit ei saa.

Daugavpilsile oli see ajaloo esimeseks medaliks Balti liigas. Pärast keerulist põhiturniiri – kus Pärnu sai teatavasti viimase koha – oli finaalturniirile jõudmine suureks kordaminekuks, ent medalini kahjuks ei jõutud. Pronksimängu alustati küll hästi, ent avageim jäigi Pärnule ainsaks võidetud geimiks. Pärnu poolel jäi Hindrek Pulga arvele 16 (+1) punkti.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.