main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Priit Aavik seliliujumise distantsil. Joosep Martinson

Priit Aavik seliliujumise distantsil. Joosep Martinson

Priit Aavik ujus taas maakonna rekordeid

Kategooriad: Ujumine
Autor: Alver Kivi
24.12.2015
09:24

Eesti lühiraja meistrivõistlused toimusid Tallinnas Kalev Spa ujulas. Priit Aaviku saldosse jäi kolm uut maakonna rekordit ja 2 hõbemedalit.

Uued maakonna rekordid sündisid järgmistel aladel: 50 m selili – 25.97 (Eesti kõigi aegade 11. tulemus), 100 m selili – 57.62, 100 m kompleksi – 57.64. Hõbemedalid: 4×50 m- ja 4×100 m kombineeritud teateujumine (Audentese Spordiklubi).

„Üldpildis olen Eesti meistrivõistlustega väga rahul,“ rääkis Priit Aavik. „Väga suurt rahulolu pakub 50 m seliliujumise tulemus, aeg alla 26-sekundi annab põhjust rahuloluks. Teadsin enne võistlusi, et olen 50 m distantsil heas hoos aga ennekõike eeldasin et hea tulemus sünnib 50 m liblikujumises. Kahjuks liblikujumine oli nende võistluste ainuke ala, mis ebaõnnestus – ilmselt olin selleks alaks nö „liiga valmis“ ning ebaõnnestusin. Kuid siiski 3 isiklikku rekordit toovad naeratuse näole ning hea on aasta positiivsel noodil ära lõpetada.“

Pärast neid võistlusi on Priit Aavik püstitanud maakonna rekordi 51 korda.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.