main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Priit Aavik basseinis. Peeter Karask

Priit Aavik basseinis. Peeter Karask

Priit Aavik ujus kaks maakonna rekordit

Kategooriad: Ujumine
Autor: Alver Kivi
22.10.2015
08:39

Priit Aavik ja Mart Mandel võistlesid Tallinna ujumismeistrivõistlustel mitmevõistluses.

Võitja selgitamiseks liideti 100 m liblik-, selili-, rinnuli-, vabalt- ja 200 m kompleksujumise tulemused FINA punktitabeli alusel ning nii määrati paremusjärjestus.

Priit Aavik saavutas üldarvestuses 6. koha ja Mart Mandel 18. koha. Individuaalselt püstitas Priit Aavik kaks maakonna rekordit – 100 m vabaltujumises (51.93) ja 100 m rinnuliujumises (1.07.69).

„Hooaja avastartidega jään väga rahule, sest viimane start oli Saarte mängudel Jerseys ning sellest on juba ca neli kuud möödas,“ rääkis Priit Aavik. „Eriti head meelt valmistas asjaolu, et üsnagi raske treeningkoormuse pealt sai üsna korralikud ajad ujutud. Veidi tuska valmistab 100 m selili tulemus, kus oleks võinud ka alavõidu ära näpistada, aga tagantjärgi oleme kõik targemad. 200 m kompleksi oli ka oodatust nõrgem tulemus, aga minu fookus treeningutel on suunatud sellele, et ujuda just 100 m hästi, seega pole hullu.”

Edasised plaanid on Priit Aavikul võistelda 6.-7. Novembril Riias rahvusvahelisel Sprindi Festivalil. „Seal saan ka 50 m distantse teha, mis on rohkem minu leib,” lausus ta. „Häid tulemusi ootan ka Kalev Openilt 12.-13. novembril. Igatahes treeningutel olen leidnud uue lähenemise ning naudin seda täiel rinnal.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.