main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Priit Aavik podium kolmandal astmel. I. Olmre

Priit Aavik podium kolmandal astmel. I. Olmre

Priit Aavik ujus end Audentesega karikavõitjaks

Kategooriad: Ujumine
Autor: Alver Kivi
17.03.2017
08:41

Ujuja Priit Aavik tuli nelja aastase vaheaja järel Audentese Spordiklubiga taas Eesti karikavõitjaks 406 punktiga. Kogu võistluse vältel oli tihe konkurents Garanti Spordiklubiga (393 punkti). Kolmandana lõpetas TOP Ujumisklubi.

Individuaalselt õnnestus tal 50 m liblikujumises saavutada pronksmedal ajaga 25.69. „Jään väga rahule selle ajaga kui ka kohaga. Võistkonnale head punktid ning ajaliselt ei ole ma hooaja sees veel nii kiiresti ujunud, mis on hea märk,“ lausus ta.

50 m- ja 100 m seliliujumises leppis Aavik 7. kohtadega, saades aja vastavalt 28.44 ja 1.01,83. „Üldises plaanis jään nende aegadega rahule, treeningutel seliliujumisele väga palju rõhku ei pane, aga võib öelda et tulid täitsa soliidselt välja,“ märkis ta.

Järgmisena on kavas võistelda Tartu Kevadel 15.-16. aprillil.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.