main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Priit Aavik on hooaega hästi alustanud. Karola Mink

Priit Aavik on hooaega hästi alustanud. Karola Mink

Priit Aavik ujus end Ahvenamaal poodiumile

Kategooriad: Ujumine
Autor: Alver Kivi
19.10.2016
23:28

Priit Aavik osales Ahvenamaal peetud ujumisvõistlusel Vikingsimmet, kus pälvis kaks esikohta ja ühe hõbedase autasu.

Võistlustel osalemine oli seetõttu põnev, et ta sai kutse läbi Saarte mängudel saadud tutvuse. „Bermudal kohtusin tänavuse võistluse peakorraldajaga ning juba seal algas omavaheline tore sõprussuhe ja Jerseys jätkus see samuti. Septembris tegi ta mulle pakkumise sõita Ahvenamaale ning nii ilusas kohas oleks patt mitte käia,” selgitas ta. „Võistlused läksid üldplaanis hästi kuna tegemist oli hooaja esimese võistlusega ning kõige tähtsam eesmärk oli saada lihtsalt võistlustunnet siia hooaja algusesse.“

Priit Aavik saavutas esikoha 50 m liblikujumises ja 100 m seliliujumises. Teise kohaga pidi leppima 100 m liblikujumises. Enne esimest ala juhtus ka pentsik lugu. „Nimelt võistluspükse jalga pannes need purunesid ning pidin võistlema treeningpükstega kuna kaasas oli vaid üks paar võistluspükse. Siiski verest välja see vahejuhtum ei löönud, sest kõige tähtsam oli kogeda võistlustunnet,” märkis ta.

Järgmine võistlus on Kalev Open, mis toimub 10.-11. novembrini. Pikemas perspektiivis on selle aasta eesmärk osaleda edukalt Eesti lühiraja meistrivõistlustel, mis toimuvad detsembri lõpus.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.