main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Priit Aavik medaliga. Joosep Martinson

Priit Aavik medaliga. Joosep Martinson

Priit Aavik ja Mart Mandel võistlesid Kalev Openil

Kategooriad: Ujumine
Autor: Alver Kivi
14.11.2015
17:34

Rahvusvaheline ujumisvõistlus Kalev Open on seekord läbi saanud. Võistlusel osales 193 ujujat 21 klubist. Sealhulgas ka Priit Aavik ja Mart Mandel.

Priit Aaviku tulemused: 100 m liblikat – 55.89 (1. koht), 100 m kompleksi – 58.20 (3. koht), 50 m liblikat – 25.35 (3. koht), 100 m selili – 58.31 (5. koht).

Priit Aavik ütles, et vVõistlustega võib üldpildis rahule jääda kuna õnnestus natukene kiiremini ujuda, kui eelmisel nädalavahetusel Riia Sprindil. „Head meelt valmistab 100 m liblikujumise võit ja uus isiklik rekord,“ rääkis ta. „Kripeldama jääb 50 m liblikujumine, kus tehniliselt ei õnnestunud see kõige paremini ning finiš oli kohutav. Aga nüüd on nõrgad kohad teada ja hakkame alates esmaspäevast taas tööd tegema. 100 m kompleksujumises oleks võinud isikliku ära ujuda (57.98), kuid arvestades fakti et me ei valmistunud otseselt selleks võistluselt siis võib täitsa rahule jääda. Viimasel alal, 100 m seliliujumises, oli püssirohi juba vaikselt otsas ning seal siis seekord niimoodi.“

Nüüd tuleb Priit Aavikul kolm nädalat raskeid treeninguid nii vees, kui jõusaalis ja detsembri lõpus toimuvad Eesti meistrivõistlused, kus ta tahab olla parimas löögihoos.

Mart Mandeli tulemused: 100 m liblikat – 56.59 (5. koht), 50 m liblikat – 26.26 (8. koht), 100 m kompleksi – 1.00.52 (6. koht).

„Põhimõtteluselt kõik, mis halvasti saaks minna ka juhtus,“ tõdes Mart Mandel. „Eks on hetkel ka tegemist päris raske koormuse pealt võistlemisega. Kaks korda rohkem kehalisi treeninguid, kui eelmisel aastal, aga samas on ka vee treeninguid vähemaks jäänud. Eelmise nädala teisipäevast, kuni reedeni olin ka külmetuse tõttu treeningutest eemal.“

Ainuke tulemus millega Mart Mandel hetkel rahul võib olla on 100 m kompleksujumine. „Sai ka treeneriga vaadatud, et mida on vaja treeningutes muuta, et eestikatel kõik oleks nii nagu tahaks ja loodaks,“ lausus ta.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.