main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pöide terviserajal avatakse jalggolfi rada

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
30.03.2018
09:17

KOP-i rahastuse toel ja Pöide spordiseltsi aktiivsete liikmete vabatahtliku töö tulemusena on Pöide terviserajal valminud üheksa rajaga jalggolfi väljak, mis avatakse 14. aprillil.

Pöide spordiseltsi juhatuse liige Jüri Linde ütles, et selline idee on juba pikemat aega olnud ja eelmisel aastal see ka realiseeriti, kuid avaüritus jäi tegemata. „Kuna paljud tööd jäid sügisesse ja vihma sadas palju, siis nüüd korraldame selle vea ära,“ lausus ta.

Jüri Linde usub, et huvilisi, kes jalggolfi soovib seal mängima hakata jagub. „Kui me rajad valmis saime, siis noored poisid olid juba proovimas ja nemad on kindlasti edaspidi seda mängimise võimalust kasutamas,“ märkis ta.

Tööd läksid maksma üle tuhande euro, kuna sama projekti raames laiendati ka ketasgolfi parki. Ketasgolfil on hetkel Pöidel 14 rada ja laiendustöödega soovitakse teha 6 rada juurde. „Väga usinalt käiakse meil mängimas, lisaks kohalikele on meid leidnud rahvas Kuressaarest ja mandrilt,“ tõdes Jüri Linde.

Künnipäeval toimuval jalggolfi avasündmusel tutvustatakse selle maailmas üha populaarsemaks saava mängu põhimõtteid ja korraldatakse ka väikest võistlusmomenti sisaldav mäng. Oodatud on igas vanuses mänguhuvilised.

Esimesena Eesti golfiväljakutest avas koostöös Sportland Eestiga footgolfi ehk jalgpall-golfi mängimise võimaluse Saare Golf Kuressaare golfiväljakul, kus on võimalik mängida 12 rajal.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.