main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lauatennisereketit hiina hoiakuga käes hoidev tallinlanna Elle Õun üldvõitja, parima naismängija ja parima mandri naismängija karikatega. Tops

Lauatennisereketit hiina hoiakuga käes hoidev tallinlanna Elle Õun üldvõitja, parima naismängija ja parima mandri naismängija karikatega. Tops

Pinksihooajale anti avalöök kahe Topsi turniiriga

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
28.09.2021
08:46

Saaremaa lauatennisistid kogunesid läinud nädalal 2021-2022 hooaja avaturniirile Kõljala külamajja.

XXIV LTK Tops lahtisele hooaja avaturniirile, kus traditsiooniliselt kavas segapaarismäng, kogunes 14 mängijat. Esikolmik oli järgmine: 1. Tiia Müürisepp – Meelis Uuväli, 2. Veeve Kaasik – Aare Lehtsi, 3. Merle Poopuu – Tarmo Eist.

Laupäeval toimus Kärla spordihallis XXIV LTK Tops lahtine Maiturniir, mis koroonaviiruse tõttu teist korda järjest septembris toimus. Mehed ja naised mängisid ühisel üksikmängu turniiril ja teist korda juhtus selle turniiri ajaloos nii, et võitjaks osutus naismängija. Selleks osutus Elle Õun Tallinnast. Parima Saaremaa mängija au kuulus Kärla kohalikule mehele Veljo Väljakivile. Auhinnalaud oli tänavu tänu mitmetele toetajatele (Kuluurkapital, MTÜ Vöimalus) väga pikk ja esinduslik.

Toome lugejateni selle väärika ja omapärase turniiri tulemused. 1. Elle Õun (Tallinn), 2. Veljo Väljakivi (Kärla), 3. Riho Lööper (LTK Tops), 4. Aare Lehtsi (LTK Tops), 5. Meelis Uuväli (LTK Tops), 6. Margit Tamm (Tallinn), 7. Merle Poopuu (Kuressaare), 8. Tiia Müürisepp (LTK Tops), 9. Ekke Valge (LTK Tops), 10. Kent Kütt (LTK Tops).

LTK Tops

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.