main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pilleriin Pohlak palliga. Allan Mehik

Pilleriin Pohlak palliga. Allan Mehik

Pilleriin Pohlak Balti turniiril koondises

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
26.08.2021
08:26

Neidude U15 jalgpallikoondis võõrustab sel nädalal Tallinnas Balti turniiri ning ees ootab ka maavõistlus Fääri saarte eakaaslastega. Koondisesse kuulub ka FC Kuressaare poolkaitsja Pilleriin Pohlak.

Balti turniir toimub sel korral Eesti, Leedu ja Fääri saarte osalusel, sest Läti otsustas koroonaviiruse leviku tõttu Eestisse sõitmisest loobuda. Turniiri esimene mäng toimub neljapäeval, 26. augustil, kui kohtuvad Eesti – Fääri saared.

Päev hiljem on vastamisi Fääri saared – Leedu. Laupäeval, 28. augustil saab Balti turniir lõpu, kui on võistlustules Eesti – Leedu. Pühapäeval, 29. augustil peavad Eesti – Fääri saarte noortekoondised maavõistluse.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.