main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Petanki EM katsevõistlustel osales kolm saarlast

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
22.05.2017
23:01

Pühapäeval toimus Saku petangiväljakutel EM katsevõistluste esimene etapp Eesti triodele. Ühte võistkonda võis üles anda neli petankerit, kellest ühte sai soovi korral mängu jooksul ka vahetada.

Nii võtsid EM katsevõistlustel üksteiselt mõõtu viis triot, kes mängisid üheringilisel turniiril. Esikoha saavutasid eeldatavad favoriidid Veiko Proos, Kaido Kopel, Margus Berkmann, Meelis Münt.

Kolm võistkonda kogusid võrdselt kaks võitu ja kaks kaotust. “Sellisel juhul kasutatakse paremusjärjestuse selgitamisel omavaheliste mängude punktide vahet, nii nagu on märgitud katsevõistluste juhendis,” täpsustas Eesti Petanque Klubide Liidu president Hardo Sokk.

Nii teenis katsevõistluse esimesel etapil teise koha võistkond, kelle koosseisu kuulusid Andero Kelu, Kalju Olmre, Hardo Sokk ja prantslane Thibaut Mathon (omavaheliste mängude punktide vahe +1).

Kolmas koht kuulus Võru SK Küti Petanque meeskonnale, kus mängisid ka kaks Saaremaa petankerit – Marek Kolk ja Gunnar Usin. Lisaks neile kuulusid SK Küti esindusse (omavaheliste mängude punktide vahe 0) Võrumaa enda mehed Toomas Hoole ja Jaan Joonas.

Neljanda koha teenis Team Silver koosseisus saarlane Urmo Auväärt, Marko Ode, Mihkel Filipenko ja Silver Kingissepp (omavaheliste mängude punktide vahe –1).

Gunnar Usin

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.