main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Peeter Jürisson. laskurliit.ee

Peeter Jürisson. laskurliit.ee

Peeter Jürisson jõudis MK-etapil finaali

Kategooriad: Laskmine
Autor: Alver Kivi
15.01.2023
18:34

Peeter Jürisson saavutas Marokos esimesl laskespordi MK-etapil  neljanda koha.

Marokos, Rabatis toimuval 2023. aasta esimesel laskespordi MK-etapil tegi suurepärase võistluse Peeter Jürisson. Meeste kaarraja harjutuses oli tema kvalifikatsioonitulemuseks 122 tabamust, millega sai peale ümberlaskmist 6. tulemusega finaali 8 parema sekka. Finaalis lasi saarlane neljanda tulemuse.

Oma poolfinaali võitnud Jürisson tabas kõik 30 märki ja tagas koha finaalis, kus 20 taldrikust purunes 17 ja see tõi talle kokkuvõttes neljanda koha.

MK-etapi võitis kreeklane Nikolaos Mavrommatis, teise koha sai egiptlane Azmy Mehelba ja kolmanda itaallane Valerio Palmuzzi.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.