main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pavel Dõmov aktsioonis. Allan Mehik

Pavel Dõmov peab jätma vahele kaks kohtumist

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
02.09.2023
09:04

Jalgpalli Premium liiga 25. vooru kohtumises Nõmme Kaljuga punase kaardi saanud Kuressaare poolkaitsjale Pavel Dõmovile määrati ühemänguline lisakaristus, vahendab soccernet.

Dõmov jättis 27. augustil peetud mängus Kuressaare kümnekesi väljakule 60. minutil. Pisut enne seda olid Dõmov ja Kalju ääreründaja Zyen Jones väljakul tehtud vea tõttu hetkeks raksu läinud. Mõlemad mehed said selles olukorras kollase kaardi. Kui Jones 59. minutil välja vahetati, tegi Dõmov tema suunas solvava žesti ja eemaldati otse punase kaardiga väljakult.

Eesti Jalgpalli Liidu distsiplinaarinspektor määras Dõmovile ühemängulise lisakaristuse, mis tähendab, et kogenud poolkaitsjal jäävad vahele 26. ja 27. vooru kohtumised vastavalt Tartu Tammeka ja Pärnu Vaprusega.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.