main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Otto-Robert Lipp parima auhinnaga. Jana Pipar

Otto-Robert Lipp parima auhinnaga. Jana Pipar

Otto-Robert Lipp lõi Kure Flora vastu viigile

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
24.10.2021
18:06

Jalgpalli Premium liigas läks FC Kuressaare võõrsil FC Flora kindla plaaniga tagada endale võiduga pääs esikuuikusse ja kuigi jäädi 0:2 kaotusseisu suudeti Otto-Robert Lipu suurepärastest väravatest viigistada. Nii tabeli ülemisse poolde ei saadud ja jätkatakse võitlust seitsmendale kohale.

„Oli väga raske kohtumine, kus tuli kõik väljakule jätta,“ rääkis Roman Kožuhhovski. „Tulla valitseva meistri vastu 0:2 katusseisust välja on meie jaoks suur samm edasi. Mehed mängisid väljakul kõik suure tahtmisega ja vaatamata traumadele on kõik valmis mängima.“

Tallinnas A.LeCoq Arenal mängitud kohtumises viis Henrik Ojamaa võõrustajad juba 5. minutil juhtima, kuid Kure jätkast südikat võitlust, kus paaril korral tegi suurepäraseid tõrjeid Kristen Lapa. Aga, kui Ken Kallaste lõi 70. minutil 2:0 tundus, et kõik on tehtud.

„Ei mõelnud selles seisus kaotusele,“ tõdes Roman Kožuhhovski. „Me võime olla kaotusseisus, aga peame suutma säilitada oma distsipliini ja uskuma oma võimetesse. Meie põhimõte on alati lõpuni mängida.“

Viikingid aga nii ei mõelnud. 77. minutil tegi vahetusest sekkunud Otto-Robert Lipp suurepärase soolorünnaku ja lõi ühe tagasi. Nii kuulusid kohtumised viimased minutid Kurele ja esimesel lisaminutil oli taas Lipp see, kes Matvei Igoneni väravavõrku kastijoonelt sahistas.

„Teame Ottot ja tema võimeid. Ta lisab meie mängu kiirust, ta tegutseb väljakul ebastandardselt, kuid suure töö tegi ära ikkagi kogu meeskond,“ rääkis Roman Kožuhhovski.

„Kahjuks on meil osa mehi vigastatud. Kindlasti oleks meile veel abiks Joonas Soomre, Markus Allast, Artjom Jermatšenko ja Rasmus Saar ning soovime neile kiiret paranemist.“

Viik tähendab aga seda, et Kure jätkab mängimist kohtadele 7.-10. Tabelis on nüüd seitsmendal kohal oleval Kurel 28 punkti, kaheksas on 27 punktiga Viljandi Tulevik, 9. kohal oleval Tartu JK Tammekal on 19. ja Pärnu JK Vaprusel 15 punkti. Kõik mängivad korra omavahel läbi.

Roman Kožuhhovski jäi olukorda kommenteerides endale kindlaks ja ütles, et tabeliseisule ei mõelda ja keskendutakse igale mängule.  „Meil on juba laupäeval võõrsil ees väga keeruline kohtumine,“ märkis ta.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.