main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak. wrc.com

Ott Tänak. wrc.com

Ott Tänakule avaldab muljet M-Sport Fordi tööeetika

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
02.03.2023
08:47

Ott Tänaku sõnul pühendub M-Sport Ford, et võita tänavune FIA ​​MM-ralli.

Pärast Rootsi ralli võitu tunnistas Ott Tänak portaalile wrc.com, et talle on avaldanud muljet pingutused, mida meeskond oli teinud alates tema naasmisest. „Teame, et M-Sport on mõne teisega võrreldes väiksem meeskond,“ ütles Tänak, lisades, et võit Rootsis oli kõigile suur asi. „Igas meeskonnas, kuhu ma lähen, pingutan ma üsna kõvasti, et asju paremaks muuta ja sama on M-Spordis. Need poisid teevad seda. Olen kindel, et need poisid on innukad, nad tahavad võita, nagu me kõik tahame võita, nii et me töötame koos.“

Ott Tänak juhib esimest korda pärast 2020. aastat WRC-sarja. „Me teame, et autoga on päris palju teha. Aga selliste võitude kogumine nagu Rootsis, on tiitliheitluses püsimiseks oluline. Rootsis me ei sõitnud nii palju kiiremaid aegu, kuid meil polnud ühtegi väga halba etappi ja me ei kaotanud ühtegi aega,“ lausus rallipiloot.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.