main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänaku tiitlifookus on muutunud

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
29.07.2021
09:05

Ott Tänak ei loobu maailmameistritiitlist, kuid tema prioriteedid on muutunud leiab kuulus ralliajakirjanik David Evans.

David Evansi hinnangul säilitab Ott Tänak tänavustel autoralli maailmameistrivõistlustel intensiivsuse ja keskendumise, kuid kuna sõitja tiitlipüüdlused näivad keerulised, teeb ta veelgi rohkem selleks, et aidata Hyundai Motorsporti kolmanda meeskondliku tiitli poole püüdlemisel.

Valitsev meister Sébastien Ogier juhib praegu Rally Estonia järel 148 punktiga – täpselt kahekordne Tänaku kogusumma. Eesti oli Tänaku jaoks järjekordne pettumust valmistav sündmus. Tänak on meistrivõistlustel viies ja see on teinud talle teise tiitli võitmise kolme aasta jooksul veelgi keerulisemaks.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.