main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Auto esitlusel. FIA

Auto esitlusel. FIA

Ott Tänaku prioriteet Monte Carlos on vältida probleeme

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
19.01.2022
09:06

Sel nädalavahetusel algab Monte Carlos autoralli MM-sarja hooaja esimene etapp, kus Hyundai piloodi Ott Tänaku sõnul on prioriteet sõita ilma suuremate probleemideta.

„Ma arvan, et Monte Carlo etapile ette vaadates oleme pisut ebakindlad,“ ütles varem kolmel korral Monte Carlo etapil poodiumile jõudnud Ott Tänak Hyundai pressiteate vahendusel. „Meie prioriteet on, et saaksime ralli ilma suuremate probleemideta sõidetud ja auto töös hoida ning võimalikult palju kogemust saada. Monte Carlo rallil sõitmisel ei mängi rolli niivõrd puhas esitus, vaid usaldusväärsus, töökindlus ja väikesed tehtud otsused. Muidugi tahame sel nädalavahetusel hästi lõpetada ja palju punkte koguda. Esimene öine sõit uue autoga on kindlasti suur seiklus.“

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.