main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänaku hooaja eesmärk – Võit!

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
10.01.2022
11:56

Hyundai meeskonna piloot Ott Tänak ütles meeskonna pressiteate vahendusel, et Monte Carlo ralliga algava hooaja eesmärk on lihtne – võit.

„Meid ootab ees suur väljakutse,“ lausus Ott Tänak. „Ma olen põnevil ja ootan huviga värsket algust. Kogu meeskond on kõvasti tööd teinud ja reeglite muutudes pole kellelgi olnud eriti aega lõõgastuda. See on kindlasti olnud suur pingutus ja võtmekohaks on töökindlus. Me peame rallisid lõpetama, andma autodele maksimaalselt kilomeetreid ja koguma võimalikult palju kogemusi.“

Ott Tänak lisas, et tähtis on uutest hübriidmootoritest maksimum välja võtta ja mootori seadistusega pihta panna. „Palju on õppida, aga me tahame võita järjekordse meistritiitli ja me võitleme selle nimel tänavu kõvasti,“ sõnas rallipiloot.

Hyundai põhisõitjad on sel hooajal Tänak ja Thierry Neuville, kolmandat autot jagavad Dani Sordo ja Oliver Solberg.

Monte Carlo ralli stardib 20. jaanuaril.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.