main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitjad. Hyundai Motorsport

Võitjad. Hyundai Motorsport

Ott Tänak võitis Rally Estonia

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
06.09.2020
16:15

Ott Tänak kindlustas Rally Estonial oma esimese autoralli maailmameistrivõistluste võidu Hyundaiga, kui edestas koduradadel Craig Breeni 22,2 sekundiga.

Ott Tänak ja Martin Järveoja kontrollisid võistluse käiku ralli kolmandast kiiruskatsest alates, kui edestati konkurente enam kui viie sekundiga. Punktikatsel näitas kiireimat aega Kalle Rovanperä, 4 punkti võttis Elfyn Evans, 3 Ott Tänak, 2 Sebastien Ogier ning 1 Craig Breen.

„Mul on väga hea meel, et saavutasime koos Hyundai Motorsport’iga oma esimese võidu just siin koduteedel,“ märkis Ott Tänak. „Kui aus olla, siis stressi oli selle nädalavahetuse jooksul päris kõvasti ja see, et oleme võidukalt lõpuni jõudnud, on korralik pingelangus.“

Ott Tänak ütles, et arvestades MM-sarja üldseisu ei saanud kogu ralli jooksul endale ühtegi viga lubada ega võtta ka üleliigseid riske, kuna iga väiksemgi probleem oleks võinud väärtuslikest punktidest ilma jätta.

„Tuleb tõdeda, et tempo ja konkurents oli kogu nädalavahetuse jooksul väga tugev ning lihtsalt ei tulnud siin midagi,“ lausus rallipiloot. „Minu poolt suurimad tänud kogu tiimile, sest nad on pausi ajal kõvasti vaeva näinud, et auto arenduses järjekordne samm edasi teha. Nüüd tuleb meil samamoodi jätkata ja anda endast parim.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.