main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mehhiko tolmusel rajal kihutamas. Ott Tänak facebook

Mehhiko tolmusel rajal kihutamas. Ott Tänak facebook

Ott Tänak võitis punktikatse

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
12.03.2018
08:04

Mehhiko MM-ralli viimasel võistluspäeval võitis Ott Tänak punktikatse ja kogus rallilt viis punkti ja on kolme etapi järel kokkuvõttes kuues. Üldvõidu võttis prantslane Sebastien Ogier.

“Täna panime me kõik välja punktikatsel,” rääkis Ott Tänak. “Meil polnud midagi kaotada ja lihtsalt tahtsime saada need viis punkti. Auto töötas väga hästi ja ma tundsin end suurepäraselt, mis võimaldas mul rohkem suruda.”

Ott Tänaku sõnul ei ole ta üldtulemusega muidugi rahul, sest oli võimeline võitma. “Samas on pikk hooaeg veel ees,” lausus raalipiloot. “See oli selle autoga minu esimene kruusaralli, me õppisime palju ja meil saab olema palju võimalusi enda tõestamiseks.”

Üldseis: Sebastien Ogier 60, Thierry Neuville 51, Andreas Mikkelsen 34, Kris Meeke 32, Jari-Matti Latvala 30, Ott Tänak 26 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.