main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak – The Movie” 1. oktoobrist üle maailma

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
30.09.2019
10:54

Aprillis esilinastunud filmi “Ott Tänak – The Movie” käis kinodes vaatamas üle 95 000 inimese, tegemist on Eesti kõigi aegade edukaima dokfilmiga.

Kuid endiselt on veel palju eestimaalasi, kes filmi näha soovivad, aga kinno ei jõudnud. Produktsioonifirmale Sterotek Film laekub iganädalaselt hulgaliselt päringuid maailma eri paigust küsimustega, millal saab filmi vaadata mõne voogedastuskanali kaudu.

Enam ei pea kaua ootama, sest film on rahvusvaheliselt vaadatav alates 1. oktoobrist globaalsel VOD-platvormil, aadressil tanakmovie.com. Linateos on tänaseks tõlgitud üheksasse erinevasse keelde.

“Lisaks Oti teekonna jälgimisele rallimaailma tippu, oli filmi tehes meie eesmärgiks kajastada ka rallit kui spordiala laiemalt. Me tahtsime näidata, kui keerulisel alal eestlased maailmas

tegusid teevad. Tuginedes tagasisidele, mida oleme saanud, siis see meil ka õnnestus,” ütles filmi produtsent Eero Nõgene.

“Minu jaoks oli tore üllatus, et film pakkus emotsionaalse elamuse ka naistele, kes ei teadnud enne rallist midagi, aga nüüd elavad WRC-etappide ajal Otile ja Martinile kaasa. Nüüd vaatame, kuidas läheb filmil ülemaailmselt.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.