main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Katsel Austraalias. Ott Tänak facebook

Katsel Austraalias. Ott Tänak facebook

Ott Tänak testikatsel kolmas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
15.11.2018
08:36

Nädalavahetusel sõidetava autoralli Australia MM etapi testikatsel sõitsid Ott Tänak ja Martin Järveoja välja kolmanda aja.

“Testikatse oli hea,” märkis Ott Tänak. “See oli väga hea sissejuhatus rallile, kuna paljud katsed on samasugusel pinnasel, siis oli see hea võimalus õppida autot ja kinnitust said mitmed olulised asjad.”

Ott Tänaku sõnul tegi ta mitmeid muudatusi, kuid kokkuvõttes oli tal hea enesetunne. “Alati on siin hea koos päikesepaistelise ilmaga olla,kuid tänavu on kohal ka mõned vihmapilved, mis võivad võistluse keerulisemaks teha,” lausus rallipiloot lisades, et vihm võib muuta olukorra ettearvamatuks, kuid sellele vaatamata on vaja suur töö ära teha.

Seis: 1. Ogier 3:12:08.0, 2. Mikkelsen +0.2, 3. Tänak +0.2, 4. Neuville +0.3, 5. Breen +0.8, 6. Paddon +0.9, 7. Latvala +1.1, 8. Lappi +1.2, 9. Suninen +1.3, 10. Evans +1.4.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.