main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak tahab kogeda võistluspinget

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
24.04.2020
08:22

Kuna autoralli MM-sari on koroonapandeemia tõttu pausil ja kõik võistlused on vähemalt suve keskpaigani edasi lükatud uuris DirtFish maailmameister Ott Tänakult, kuidas tal praegu läheb.

Ott Tänak ütles, et igatseb hetkel kõige enam võistlemist, sest talle meeldib vaeva näha ja nautida võistlemisega kaasnevat pinget. „Sellest kõige rohkem puudust tunnengi,“ märkis rallipiloot.

„Aga samas on ka üle paljude aastate pikalt kodus olemine üsna rahustav ja nauditav. Seetõttu võib MM-sarja jätkudes olla üsna keeruline pere taas mõneks ajaks maha jätta. Samas on nemad igatsenud oma sõpru, mina rallit. Arvan, et mõlemal poolel on, mida oodata. Oleme hakanud üksteisega ära harjuma.“

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.