main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak tahab Fordiga hästi lõpetada

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
10.11.2017
08:31

Järgmisel nädalavahetusel Austraalias sõidetaval autoralli 2017. aasta maailmameistrivõistluste viimasel etapil teevad Ott Tänak ja Martin Järveoja viimase võistluse M-Sporti tiimi Ford Fiesta WRC-ga ja soovivad anda endast parima.

“Tore on minna Austraaliasse MM-tiitli võitnud tiimiga, aga raske töö pole veel lõppenud,” tunnistas Ott Tänak pressiteate vahendusel. Ta lisas, et neil on endiselt võimalus lõpetada teisena ja seepärast soovitakse anda endast parim, et lõpetada M-Sporti aeg parimal moel.

MM-sarjas individuaalarvestuses kolmandal kohal oleva Ott Tänaku sõnul pole Austraalia ralli kunagi lihtne ja seal võistlemine on teistest täielikult erinev kogemus. “Isegi varjud metsas on teistsugused kui mujal ja tuleb sõita oma võimete tipus, kui tahame head tulemust,” märkis ta. “Et võidelda sealsetel kõvadel ja kuiva ilmaga tolmustel teedel, peame stardist alates olema täielikult keskendunud, usaldama oma märkmeid ja hoidma gaasipedaali põhjas.”

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.