main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Ott Tänak facebook

Rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak sõidab Belgias võidu suunas

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
21.08.2022
08:05

Belgias sõidetaval autoralli maailmameistrivõistluste etapil on enne pühapäevaseid kiiruskatseid liider Huyndai piloot Ott Tänak, kes edestab Elfin Evansit 8,2 ja Esapekka Lappit 1.09.

„Hommikul oli meil probleeme diferentsiaaliga, mistõttu ei olnud pidevat nelivedu ja seetõttu auto juhitavus kannatas,“ märkis Ott Tänak. „Lõunal saime hoolduspausi ajal selle ära vahetada, kuid see oli teises seadistuses ning seetõttu võttis veidi aega, enne kui sellega kohanesime. Lõpuks aga harjusime ära ja tekkis rohkem enesekindlust ning saime keskenduda sõidule.“

Ott Tänaku sõnul sujus üldjoontes päeva teine pool hästi, kuid muidugi on kahju, et liidripositsioonilt katkestanud Thierry Neuvillil nii läks. „Homne päev tõotab tulla nagu Soome ralli teine vaatus. Meil tuleb hommikul kohe suruma hakata ja seega pole midagi lihtsat ees ootamas. Elfyn on teinud head tööd ja ta kindlasti ei anna alla, aga elame ja näeme, mis see päev meile toob,“ rääkis ralliäss.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.