main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott räägib lastele kiivri kandmise olulisusest. Erakogu

Ott räägib lastele kiivri kandmise olulisusest. Erakogu

Ott Tänak rääkis lasteaialastele liiklusohutusest

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
07.11.2017
17:41

Rallipiloot Ott Tänak rääkis Tallinnas Mesimummi lasteaias lastega liiklusohutusest ja turvavarustuse kasutamisest.

“Kui aus olla siis väga keeruline leida aega sellisteks üritusteks, aga võimalusel tuleb kindlasti käia,“ tunnistas Ott Tänak. „Peamine sinna sattumise põhjuseid oli kindlasti see, et minu tütar Mia käib seal lasteaias ja kuna on lastevanemate nädal ja nädalalõpus veel isadepäeva pidustused, siis igapäeva käib üks lapsevanem lastele miskit huvitavamat rääkimas ja täna oli meie päev.“

Ott Tänaku sõnul üritas ta loomulikult rääkida ohutusest üldiselt, aga seda siis enamasti tema erialaga seonduvalt, kuna ka rallis on ohutus prioriteet nr 1. Ehk siis kiiver-turvavööd ja pimedas helkur.

„Kuna pime aeg tulekul, kinkisime rühmale ka helkurvestid. Lapsed olid tublid, tegid nägu, et kuulasid kogu loo ära, aga pärast ralli kiivri ja kinnaste proovimine oli siiski põnevam,“ rääkis Ott Tänak.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.