main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Talvistel teedel. Ott Tänak facebook

Talvistel teedel. Ott Tänak facebook

Ott Tänak poodiumi kursil

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
27.01.2019
07:58

Autoralli maailmameistrivõistluste Monte Carlo etapil reedel seitsmendaks langenud Ott Tänak võitis laupäeval kõik katsed ja on kolmandal kohal olevast Seabstien Loebist 17 sekundi kaugusel.

“See oli hea päev, normaalne päev kontoris,” rääkis Ott Tänak. “Täna pärastlõunal tegime rehvidega midagi erinevalt, kui teised, et võita veelgi rohkem aega. Kokkuvõttes palju ei muutnud, kõik aitas. Tänu mu rehvimeeskonnale, kes soovitasid teha midagi teistsugust ja see tasu end ära. Autot oli hea juhtida ha see andis mulle kindlust. Lõuna ajal ei tulnud seadist muuta, sest kõik töötas nagu peab.”

Ott Tänak lisas, et oli eespool olevatest konkurentidest pea minutiga kiirem ja sama jätkab ta pühapäeval.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.