main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Türgis kihutamas. Hyundai Motorsport

Türgis kihutamas. Hyundai Motorsport

Ott Tänak otsib autole Sardiiniaks jõudlust

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
29.09.2020
08:42

Hyundai Motorspordi sõitjad Ott Tänak ja Thierry Neuville leiavad, et i20 Coupe WRC vajab järgmise kuu Sadriinia MM-ralli eel rohkem ettevalmistust.

Kui Andrea Adamo meeskond sai Rally Estonial kiiretest killustiku probleemidest jagu, siis Türgi ralli tõstatas mõnel vabamal lõigul probleeme auto jõudlusega. Pärast kihutamist Marmarises ütles Ott Tänak DirtFishile: „Teame kohti, kus saame asju palju paremaks muuta. Sardiinia test oli asja parandamiseks ülioluline, vajame suuremat jõudlust, eriti lahtisel kruusal. ”

Tänaku meeskonnakaaslane Thierry Neuville nõustus saarlasega ja lisas, et koos otsitakse autole rohkem jõudlust. „Meeskond on täielikult sõitjate selja taga ja me liigume kõigis suundades, kus saame. Püüame Sardiinias esimeseks saada ja ausalt öeldes arvan, et väärisime seda Türgis,“ lausus belglane.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.