main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak DirtFish kiivriga. Huyndai Motorsport

Ott Tänak DirtFish kiivriga. Huyndai Motorsport

Ott Tänak: oluline on teha korralik algus

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
17.01.2020
14:02

Tänavuse autoralli maailmameistrivõistluste avaetapp Monte Carlo ralli võib Huyndai autoga debüteeriva maailmameistri Ott Tänaku hinnangul pakkuda ootamatusi, sest võidukihutamine toimub vahelduvates oludes.

“Aasta algab ilmselt hooaja kõige nõudlikuma ralliga,” märkis Ott Tänak Hyundai pressiteate vahendusel. “Olukorra teeb keerulisemaks tõsiasi, et me oleme uues meeskonnas ja peame õppima nendes keerulistes oludes autoga toime tulema. See ei saa olema kerge, aga oluline on teha korralik algus ja mõned punktid kätte saada.”

Ott Tänaku sõnul valitsevad Monte Carlos ebaühtlased tingimused, mis sõltuvad kõrgusest. Madalamal on asfalt kuiv, kuid kõrgemal hakkab see jäätuma. Sellistes ekstreemsetes tingimuses peab olema valmis ettearvamatusteks.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.