main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Maailameistri kiivril on Saaremaa logo. Ott Tänak facebook

Maailameistri kiivril on Saaremaa logo. Ott Tänak facebook

Ott Tänak näitas testikatsel neljandat aega

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
23.01.2020
08:46

Autoralli MM-sarja uus hooaeg algas traditsiooniliselt Monte Carlo ralliga, mille testikatsel said esimest korda Huyndai autoga kihutavad maailmameistrid Ott Tänak ja Martin Järveoja neljanda koha.

Kõige kiirema aja sõitis välja kolmel eelmisel korral ralli võitnud Sebastien Ogier Toyotal, kes edestas Ott Tänakut 1,2 sekundiga. “Käes on uus hooaeg ja eesootav võistlus saab olema meile esimeseks võistluseks Hyundai Motorspordi ridades,” vahendas maailmameister.

“See omakorda muidugi tähendab, et meil on päris palju avastamist ja kohanemist ning sisse elamine võtab omajagu aega, kuid motivatsioon on kõrgel ning oleme võitluseks valmis.” 💪

Ott Tänaku sõnul ei sarnane Monte-Carlo ralli oma olude poolest kunagi eelnevatele aastatele. Igal aastal ja isegi igal katsel on ees ootamas uued ja huvitavad väljakutsed. Pidevalt tuleb teha kompromisse ja leida üles parimad võimalikud lahendused ka halbades olukordades.

“Rajakirjutamine ja testikatse läksid suhteliselt hästi ja ma usun, et oleme eesootavaks katsumuseks valmis. Võtame kõike samm haaval ja eks siis pühapäeva pärastlõunaks on näha, kuidas meil läks,” märkis rallipiloot.

Ott Tänakul on Monte Carlos ette näidata kolm poodiumikohta vaid viimaselt kolmelt hooajalt, kui on saanud ühe teise ja kaks kolmandat kohta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.