main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Ott Tänak facebook

Rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak Monte Carlos viies

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
22.01.2022
08:09

Autoralli MM-sarja avaetapil Monte Carlos sõitis Hyundaid rooliv Ott Tänak tõusvas joones tõustes kaheksandalt kohalt viiendaks.

Rallit juhib Sebastien Loeb, kellele järgnevad Sebastien Ogier +9,9, Elfin Evans +22,0, Thierry Neuville +47,8 ja Ott Tänak +56,7. „Tänase päeva suurimaks edasiminekuks võib lugeda järjepidevust,“ rääkis Ott Tänak, lisades, et tiim tegi neljapäeva õhtul head tööd, et tekkinud probleemidele lahendused leida.

„Üldpildis toimisid asjad hästi ning tundsime ennast autos juba mugavamalt. Neil katsetel, kus pidamist on rohkem, pole meil auto juures piisavalt võimalusi, et kogu potentsiaali ära kasutada, kuid positiivne on see, et progress on olemas. Teeme auto juures veel mõningad muudatused ja katsume homme jätkata sealt kus täna pooleli jäi.“

Laupäeval sõidetakse viis kiiruskatset.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.