main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kolmandana finišis. Ott Tänak facebook

Kolmandana finišis. Ott Tänak facebook

Ott Tänak Monte Carlol poodiumil

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
27.01.2019
19:52

Autoralli maailmameistrivõistluste Monte Carlo etapil jätkas Ott Tänak hea hooga ja sai kokkuvõttes Sebastien Ogieri ja Thierry Neuville’i järel kolmanda koha.

“Mul on väga hea meel selle poodiumi üle,” tunnistas Ott Tänak. “Pärast reedet ei olnud mul nii suuri lootusi. Ma olen üllatunud, et me saime kõik selle aja tagasi sõita suhteliselt kuivades tingimustes. Meil oli täna hommikul hea minek ja siis pidime oma positsiooni lõpuni hoidma.” Ott Tänaku sõnul andis endast koos meeskonnaga parim, aga asjad pöörasid meie vastu reedel. “Aga me tegime head tööd laupäeval ja pühapäeval ning me kõik peaksime enda üle uhked olema,” märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.