main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Talvisel rajal. Hyundai Motorsport

Talvisel rajal. Hyundai Motorsport

Ott Tänak lõpetas Monte Carlo ralli avapäeva liidrina

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
22.01.2021
09:26

Autoralli maailmameistrivõistluste Monte Carlo ralli avapäeval kavas olnud kiiruskatsed võitsid Hyundai mehed Ott Tänak ja Martin Järveoja, kes edestasid Kalle Rovanperä – Jonne Halttuneni Toyotal 3,3 ja Elfyn Evans – Scott Martinit Toyotal 8,5 sekundiga.

„Võrreldes varasemate aastatega oli tänavune start Monte-Carlo rallile üpriski lihtne, kuna alustasime päevavalges ning teeolud ei olnud ülemäära muutlikud,“ rääkis Ott Tänak, kelle sõnul oli teisel kiiruskatsel oli rohkem kohti, kus sai lõigata ja seetõttu tuli teele ka omajagu muda.

„See aga tähendas, et olud muutusid ettearvatamatuks ja üllatusi oli omajagu. Kui võrrelda autot eelmise aastaga, siis saab öelda, et stabiilsust on kindlasti rohkem ja üldine käitumine on palju parem.“

Monte Carlo rallil on nelja päeva jooksul kavas 15 kiiruskatset kogupikkusega üle 250 kilomeetri.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.