main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Malcolm Wilson õnnitleb Ott Tänakut. M-Sport

Malcolm Wilson õnnitleb Ott Tänakut. M-Sport

Ott Tänak liitub Toyotaga

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
18.10.2017
12:10

M-Spordi tiimis Ford Fiesta WRC-ga sõitnud rallisõitja Ott Tänak liitub uuest aastast Toyota meeskonnaga.

Jaapani autotootja kinnitas kolmapäeva hommikul juba pikka aega levinud spekulatsioone, et 30-aastasest Ott Tänakust saab uuest hooajast Juho Hännineni asemel soomlaste Jari-Matti Latvala ja Esapekka Lappi tiimikaaslane.

“Oleme väga õnnelikud, et saime Oti oma meeskonda,“ teatas Toyota boss Tommi Mäkinen WRC koduleheküljele. „Oleme tal juba mõnda aega silma peal hoidnud. Ott Tänak on korraga nii noor, kui ka kogenud sõitja ja tal on täpselt see õige suhtumine, mis teeb eestlase meie meeskonna jaoks väga sobilikuks.”

“Tiim jätab Oti ja Martiniga raske südamega hüvasti,” lausus tiimi boss Malcolm Wilson M-Sporti pressiteate vahendusel. “Nad mängisid meie tänavuses edus väga tähtsat rolli. Pole kahtlust, et ma pole ühtegi teise pilooti nii palju uskunud, sest tajusin algusest peale tema potentsiaali.“

Malcolm Wilsoni hinnangul on Ott Tänak alati olnud kiire sõitja, lisades, et selles polnud kahtlust juba siis, kui saarlane esimest korda tema tähelepanu püüdis. „Viimastel aastatel on Ott arenenud terviklikuks sõitjaks, ehk rallide võitjaks ja tiitlipretendendiks,“ märkis ta.

„Pole kerge öelda head aega, aga Otil on aeg uusi karjamaid avastada. Soovime nii talle, kui Martinile tulevikuks kõike kõige paremat. Enne aga ootavad meid kaks väga tähtsat rallit ja olen kindel, et Ott ja Martin annavad endast kõik, et lõpetada M-Spordi aeg parimal moel.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.